Fajne fotki na Fejsa

Tak się składa, że zdążyliśmy się już przyzwyczaić do tego, że na Facebooka wiele osób mówi w skrócie Fejs. To ładne i dość sympatyczne określenie znanej na całym świecie platformy społecznościowej. Dzięki niej, możemy pozyskiwać znajomych i ich znajomych do swoich grup znajomych, takich bliższych, jak też dalszych. Na swoich własnych profilach, możemy też dodawać różnego rodzaju wiadomości, a także umieszczać wcześniej przygotowane i dopracowane zdjęcia.

Dodatkowe ramki

W ostatnim czasie modne stało się robienie ramek ozdobnych na zdjęciach, mogą one być kolorowe  i zdobiące wybrane elementy fotografii. Korzystanie z programów do poprawiania jakości zdjęć, także może okazać się pomocnym rozwiązaniem, gdyż stanowić, to może sposób na poprawienie ich jakości, to znaczy sprawienie, aby niebo było bardziej niebieskie, a słońce, mogło świecić na każdej fotografii.

close-up-of-camera-with-flowers-in-background

Komentarze i lajki

Wraz z rozwojem Facebooka, pojawiły się też komentarze i lajki, a co za tym idzie zwiększona aktywność użytkowników. To co się nam podoba, to lajkujemy czyli dajemy temu swoje poparcie, a także uznajemy za coś co nas cieszy i inspiruje. Komentarze natomiast pozwalają bardziej precyzyjne określić dane odczucia, którymi akurat w danym momencie chcemy się podzielić z resztą świata.

fotobudka

Cudowna budka szczęścia

Z rozwojem technologii, także sposób robienia zdjęć nieco ewoluował, chodzi o to że kiedyś robili zdjęcia wyłącznie fotografowie, a dziś już każdy ma swój aparat fotograficzny w swoim telefonie, tyle tylko że nie są one zbyt wysokiej jakości. Modne stało się także robienie zdjęć, samemu sobie, czyli tak zwanego selfie, osobistej i autorskiej fotografii na szybko. Stworzenie projektu fotobudki Getselfie miało na celu pozbycie się tego rodzaju problemów, a także sprawienie żeby zdjęcia robione osobiście mogły być tworzone z pasją i o bardzo wysokiej jakości. Do tego aparatu śmiało można robić miny, a także zmieniać gadżety. Posiada on bardzo dużą szybkość wykonywanych ujęć, aby możliwe było złapanie, tej odpowiedniej chwili na unikalny kadr, czyli ujęcie warte zachodu.

Dodaj komentarz