Fajne fotki na Fejsa

Tak się składa, że zdążyliśmy się już przyzwyczaić do tego, że na Facebooka wiele osób mówi w skrócie Fejs. To ładne i dość sympatyczne określenie znanej na całym świecie platformy społecznościowej. Dzięki niej, możemy pozyskiwać znajomych i ich znajomych do swoich grup znajomych, takich bliższych, jak też dalszych. Na swoich własnych profilach, możemy też dodawać różnego rodzaju wiadomości, a także umieszczać wcześniej przygotowane i dopracowane zdjęcia.

Dodatkowe ramki

W ostatnim czasie modne stało się robienie ramek ozdobnych na zdjęciach, mogą one być kolorowe  i zdobiące wybrane elementy fotografii. Korzystanie z programów do poprawiania jakości zdjęć, także może okazać się pomocnym rozwiązaniem, gdyż stanowić, to może sposób na poprawienie ich jakości, to znaczy sprawienie, aby niebo było bardziej niebieskie, a słońce, mogło świecić na każdej fotografii.

close-up-of-camera-with-flowers-in-background

Komentarze i lajki

Wraz z rozwojem Facebooka, pojawiły się też komentarze i lajki, a co za tym idzie zwiększona aktywność użytkowników. To co się nam podoba, to lajkujemy czyli dajemy temu swoje poparcie, a także uznajemy za coś co nas cieszy i inspiruje. Komentarze natomiast pozwalają bardziej precyzyjne określić dane odczucia, którymi akurat w danym momencie chcemy się podzielić z resztą świata.

fotobudka

Cudowna budka szczęścia

Z rozwojem technologii, także sposób robienia zdjęć nieco ewoluował, chodzi o to że kiedyś robili zdjęcia wyłącznie fotografowie, a dziś już każdy ma swój aparat fotograficzny w swoim telefonie, tyle tylko że nie są one zbyt wysokiej jakości. Modne stało się także robienie zdjęć, samemu sobie, czyli tak zwanego selfie, osobistej i autorskiej fotografii na szybko. Stworzenie projektu fotobudki Getselfie miało na celu pozbycie się tego rodzaju problemów, a także sprawienie żeby zdjęcia robione osobiście mogły być tworzone z pasją i o bardzo wysokiej jakości. Do tego aparatu śmiało można robić miny, a także zmieniać gadżety. Posiada on bardzo dużą szybkość wykonywanych ujęć, aby możliwe było złapanie, tej odpowiedniej chwili na unikalny kadr, czyli ujęcie warte zachodu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?